Hakkımızda

Ponçik Bayan giyim ve toptan alışveriş firmamız 2002 yılından itibaren yer almış olduğumuz tekstil sektöründe hızla yol katetmektedir.,Zeytinburnu’nda bulunan mağazamızda  son moda ve kaliteli hizmet anlayışımızla devam etmekteyiz.Firmamız imalattan mağazacılığa kadar her alanda deneyimli ve alanında profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Değişen sektör ve piyasa şartlarına kurumsal kimliğini koruyarak adapte olma başarısını gösteren firmamız birçok konuda kendini yenilemiş ve standartlarını devamlı yükseltmiştir.

Ürünlerimiz Ponçik markası altında yurt içinde önde gelen firmalarca satıldığı gibi, üzere yurt dışı nada ihraç edilmektedir. Ponçik ;derin tecrübesini günümüzün gelişen teknolojileri ile de bütünleştirerek sektör içerisinde daha ileriye siz değerli müşterilerimizle birlikte gidecektir.

En büyük gayemiz kaliteli üretim beraberinde, en iyi maliyet ve fiyatla tecrübelerimizi birleştirerek en üst noktada müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Ürünlerimizi incelemek için dilerseniz mağazamızı ziyaret edebilir veya http://shop.poncik.com.tr/  adresinden yeni üyelik alarak İnternet üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Birlikte Olalım...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest